Szybki kontakt: Biuro Łomża tel. 86 215 25 63 Biuro Warszawa tel. 503 045 742

Wczasy z Prawem Jazdy - Łomża

Połącz przyjemne z pożytecznym.
Tylko u Nas zdobędziesz PRAWO JAZDY w 14 dni podczas ferii, wakacji lub wcześniej zaplanowanego okresu urlopowego.

NASZA OFERTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Gruszfeld Łomża - Warszawa

PRAWO JAZDY A i B

W naszym Ośrodku Szkoleń Kierowców oferujemy kursy na PRAWO JAZDY kategorii A i B

Kursy Łomża

Kursy na PRAWO JAZDY organizowane w Łomży.

Kursy Warszawa

Kursy na PRAWO JAZDY organizowane w Warszawie z egazminami z Łomży

Jazdy doszkalające

Dodatkowe godziny jazdy z profesjonalnym instruktorem przed egzaminami lub w celu podniesienia umiejętności.

Wczasy z PRAWEM JAZDY

Kursy na PRAWO JAZDY podczas ferii, wakacji czy wcześniej zaplanowanego urlopu.

Wyjazdy na egzamin w Łomży

Organizujemy jednodniowe wyjazdy na egzaminy do Łomży. Wyjazdy odbywają się dwa razy w tygodniu. Egzamin ustalamy w terminie dogodnym dla kursanta.

NASZ OŚRODEK

Łomża - Warszawa

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?


DOŚWIADCZENIE

Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów na PRAWO JAZDY zarówno w woj. podlaskim (ŁOMŻA) jak i mazowieckim (WARSZAWA).

PROFESJONALIZM

Zatrudniamy tylko i wyłącznie profesjonalnych instruktorów z najwyższymi kwalifikacjami i predyspozycjami do pracy z klientami.

SKUTECZNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra pracownicza pozwoliły nam wypracować metody szkoleniowe stawiające nasz ośrodek na czołowych miejscach w statystykach zdawalności egzaminów przez naszych abiturientów

ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW JEST NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ NASZEGO OŚRODKA SZKOLEŃ KIEROWCÓW

KURS W PRAKTYCE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

źródło: www.facebook.com/pg/naukajazdylomza
Super szkoła polecam w 100%. Dużo zawdzięczam Mariuszowi, gdyż przez tak krótki czas nauczył mnie poprawnie jeździć , jestem pewna na drodze i nie boje się jeździć. Miałam robiony kurs w innej szkole i niczego mnie nie nauczyli nawet poprawnie nogi trzymać na gazie i hamulcu. Pełny profesjonalizm. Myślałam że już nigdy nie będzie ze mnie kierowcy a dzięki Mariuszowi nabrałam odwagi i pewności siebie. Super naprawdę godne polecenia. Dziękuję raz jeszcze.

Maria B

Długo wahałam się czy pójść na kurs, może dlatego, że perspektywa jazdy samochodem była dla mnie jak sterowanie promem kosmicznym :) Pierwsza lekcja z Mariuszem w centrum Warszawy była więc ogromnym stresem. Dzięki cierpliwości i wyrozumiałości mojego wspaniałego instruktora nauczyłam się wszystkiego co niezbędne by jeździć bezpiecznie i z głową, pokonałam swoje lęki i egzamin był już formalnością. Od tego czasu minęło prawie 5 lat, zdążyłam się mocno oswoić z byciem kierowcą ale mogłoby być zupełnie inaczej gdyby nie to pierwsze spotkanie na Placu Bankowym. Zachęcam i polecam! Wielkie dzięki, Mariusz!

AGNIESZKA K

To najlepsza szkoła jaką znam.Pełen profesjonalizm.Cierpliwosc i życzliwosc Pana Rysia nie do opisania.Nauka jazdy na najwyzszym poziomie.Nie ma mozliwosci aby sie nie nauczyc jeździć.Biorąc pod uwage moje doswiadczenia z Warszwskimi szkołami jazdy bardzo żałuje że nie wybrałam OSK Gruszfeld na samym poczatku mojej nauki.Polecam w 100%:)

AGA S

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług