+48 86 215 25 63 biuro@oskgruszfeld.pl

Dzisiejszy artykuł chcielibyśmy poświęcić na wyjaśnienie, dlaczego przyjazd do Łomży na kurs prawa jazdy w OSK Gruszfeld jest dobrym rozwiązaniem. Spróbujemy również rozwiać wszelkie mity dotyczące naszego pięknego miasta, wielokrotnie powielane na forach, czy grupach dyskusyjnych na platformie Facebook.

 

Zacznijmy od samej wielkości miasta Łomża. Czy jest to mała miejscowość? Absolutnie nie. Niejeden raz miałem okazję przeczytać w internecie, że w Łomży są dwa skrzyżowania o ruchu okrężnym i jedno z sygnalizacją świetlną. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości może zacznijmy od kilku suchych faktów. Łomża jest byłym miastem wojewódzkim i zajmuje obszar ok. 33 km2 z populacją liczącą 60 tysięcy mieszkańców. Nie ma tutaj mowy o kilku skrzyżowaniach, bo jest ich mnóstwo. Więc co w takim wypadku wyróżnia nasze miasto w w kontekście wyboru odpowiedniego miejsca do odbycia kursu na prawo jazdy? Na pewno są to świetnie oznakowane drogi. Oznakowanie poziome jest regularnie odmalowywane, dzięki czemu wszystkie te znaki są bardzo dobrze widoczne. Większość skrzyżowań kierowanych sygnalizacją świetlną jest bezkolizyjnych, ale możemy natrafić także na takie z sygnalizacją S1, co pozwala nam nauczyć się odpowiedniego zachowania w tego typu sytuacjach.

Parafrazując ostatni akapit, nie jest to miasto duże, dzięki czemu kursanci mogą bez presji zdobywać umiejętności potrzebne im w przyszłości. Nie jest to również małe miasteczko, co jest równoznaczne z dość rozbudowaną infrastrukturą drogową, dzięki której przyszli kierowcy mogą przygotować się również na ewentualność jazdy w większych miastach. Myślę, że śmiało moglibyśmy mówić tu o „złotym środku”.

Kolejną rzeczą, której po prostu nie wypada pominąć jest kultura jazdy na łomżyńskich drogach. Ktoś mógłby sobie zadać pytanie, jak wytrzymują kierowcy w mieście pełnym samochodów szkoleniowych? I tu mógłby być miło zaskoczony, bo w Łomży tak samo instruktorzy jak i kursanci bardzo rzadko słyszą sygnały dźwiękowe, jakże często stosowane wobec pojazdów nauki jazdy w celu „pogonienia” w innych miastach. Kultura na drogach w naszym mieście na pewno nie tylko ułatwia naukę, ale także w dużym stopniu ją umila i nie generuje dodatkowego stresu.

Ten artykuł nie byłby pełny, gdybyśmy nie wspomnieli tutaj o świetnej organizacji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Dzięki kapitalnemu zarządzaniu, kandydaci na kierowców nie muszą czekać na egzamin w nieskończoność. Bardzo często zdarza się tak, że miejsce znajduje się już w dniu zapisu, lub maksymalnie kilka dni po. Dużym udogodnieniem jest również możliwość wyboru pojazdu egzaminacyjnego. Do wyboru są dwie marki – Fiat Punto oraz Kia Rio.

Najważniejszy aspekt, to czas trwania kursu w OSK Gruszfeld, jak i również jego organizacja. Wielu ludzi jest zapracowanych i żyje w ciągłym pośpiechu. Kurs trwający miesiąc, dwa lub trzy, to niestety za długo, bo urlop najczęściej jest dużo krótszy. OSK Gruszfeld, wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chcą uzyskać prawo jazdy bezstresowo i w krótkim czasie organizując dwutygodniowe wczasy z prawem jazdy. Co oferujemy:

  • przesympatyczną i doświadczoną kadrę instruktorską,
  • świetnie wyposażoną salę wykładową,
  • pomoc pracowników biura ze wszystkimi formalnościami,
  • zakwaterowanie w centrum miasta,
  • wyżywienie,
  • zadbane, nowe pojazdy marki Kia Rio, a także dwa samochody z automatyczną skrzynią biegów,
  • a przede wszystkim świetnie spędzony czas i pomoc doświadczonych pracowników na każdym kroku.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, masz wątpliwości czy pytania, to nie czekaj. Wejdź w zakładkę kontakt i zadzwoń! Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie! Nie czekaj i zapisz się już dziś, bo dzięki temu słowo sukces, już zawsze będzie kojarzyło Ci się z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Gruszfeld!

Do zobaczenia na kursie w OSK Gruszfeld!