+48 86 215 25 63 biuro@oskgruszfeld.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców Gruszfeld

istnieje na rynku już od 2004, a więc w tym roku obchodzimy dwudzieste urodziny. Jesteśmy ośrodkiem, który rozumie potrzeby kursantów, a także odpowiedzialność jaką jest szkolenie kandydatów na kierowców. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz zadbaną nową flotę pojazdów.

W naszym ośrodku instruktorzy doskonale zdają sobie sprawę jak odpowiedzialną misją jest ich praca. Nikt z naszej kadry nie opiera się na ślepym przygotowaniu do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim na tym, aby przyszli kierowcy wychodzący spod naszego skrzydła potrafili odpowiedzialnie korzystać z uzyskanego dokumentu i byli świadomymi uczestnikami ruchu drogowego. Każdy z naszych instruktorów posiada doświadczenie nie tylko jako instruktor nauki jazdy, ale również te nabyte na innych płaszczyznach. Byli sportowcy, pracownicy służb mundurowych, czy czynni pedagodzy. To właśnie nasza kadra.

Doświadczenia nabyte w innych zawodach pozwalają nam, instruktorom spojrzeć na pracę, którą wykonujemy z innej perspektywy, dostrzegać wiele problemów oraz zagrożeń wynikających z nieodpowiedniego przygotowania kursanta. Każdy z naszej ekipy ma inny charakter, ale mam tutaj na myśli same superlatywy, a co za tym idzie, każdy znajdzie fachowca, który potrafi dopasować się do specyfiki szkolonego kandydata na kierowcę. Jako instruktorzy dokładamy wszelkich starań, aby zwiększać bezpieczeństwo na drogach, a to dlatego, że jesteśmy świadomi odpowiedzialności, która na nas ciąży. Profesjonalnym podejściem do naszego zawodu, chcemy pozytywnie wpływać na bezpieczeństwo na drogach.

Dobrze przeszkoleni kandydaci na kierowców, to klucz do zmniejszenia wypadków oraz kolizji, a także zwiększania kultury jazdy wśród kierowców. Tak przygotowany kursant nie ma problemu z samodzielną jazdą, a tym bardziej z uzyskaniem pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym.

Oto nasza kadra:

  • Mariusz Gruszfeld
  • Jakub Pogorzelski
  • Marek Kodzik
  • Dariusz Rosiński
  • Kamil Tyszka
  • Mariusz Wawrzyniak
  • Jan Pogorzelski

Nasz ośrodek posiada bardzo bogato wyposażoną salę wykładową, która znajduje się w tym samym budynku co przestrzeń biurowa, a co za tym idzie wszystkie sprawy możemy załatwić w jednym miejscu.  Szkolimy pojazdami marki Kia Rio, czyli takimi samymi z jakich korzysta WORD Łomża, więc nie musicie mieć obaw, że na egzaminie państwowym traficie na inny pojazd.

Oprócz samochodów ze skrzynią manualną posiadamy dwa ze skrzynią automatyczną – Suzuki Swift oraz Kia Picanto. Oba te auta wyposażone są w kamerę cofania, co zdecydowanie ułatwia manewrowanie jadąc do tyłu. Warto nadmienić iż automaty podstawiamy na egzaminy państwowe (zdajesz tym autem, na którym odbywałeś/aś kurs). Wszystkie nasze samochody są doskonałej kondycji technicznej, w związku z czym masz gwarancję, że nie trafisz na samochód, którym jazda stanowi dodatkową trudność, a tym bardziej zagrożenie.

Zastanawiasz się czy tak faktycznie jest? Przekonaj się sam/sama i zapisz się na kurs do Ośrodka Szkolenia Kierowców Gruszfeld w Łomży, a my dajemy Ci gwarancję, że na pewno się nie zawiedziesz!

Do zobaczenia na kursie!