+48 86 215 25 63 biuro@oskgruszfeld.pl

Wszystko co kursant wiedzieć powinien

Co zrobić aby zapisać się na kurs? Czy warto zapisać się na kurs w dwa tygodnie? Jakie są zalety wczasów z prawem jazdy? W tym artykule postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na każde z postawionych pytań.

1. Jak zapisać się na kurs?

Zacznijmy od formalności. Aby zapisać się wczasy z prawem jazdy w OSK Gruszfeld powinniśmy uzyskać PKK. Czym jest PKK? Jest to Profil Kandydata na Kierowcę. Co zrobić aby go uzyskać?
1) Idź do lekarza, który wykonuje badania kierowców. Lekarz przeprowadzi badanie i zdecyduje, czy możesz kierować pojazdami. Jeśli możesz – dostaniesz orzeczenie lekarskie.
2) Przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty takie jak:
a) wcześniej uzyskane orzeczenie lekarskie
b) zdjęcie (kolorowe, na jednolitym jasnym tle o wymiarach 35×45 mm
c) dowód osobisty albo paszport. Jeśli jesteś cudzoziemcem, weź paszport albo kartę pobytu,
d) dokument, który potwierdzi adres zameldowania, na przykład dowód osobisty, kartę pobytu albo zaświadczenie o zameldowaniu na pobyt stały albo czasowy. Jeśli masz nowy dowód osobisty, w którym nie ma adresu zameldowania – weź z dowolnego urzędu gminy zaświadczenie o zameldowaniu. Jeśli nie masz meldunku – zapytaj urzędnika, co zrobić.
3) Złóż wniosek w odpowiednim urzędzie.
Masz już swoje PKK? Świetnie! Teraz czeka Cię już najprzyjemniejsza sprawa, czyli zapisanie się na kurs. Jak możesz to zrobić? Telefonicznie lub mailowo (https://oskgruszfeld.pl/kontakt/).
Jak wygląda nasza oferta, kiedy rozpoczynają się kolejne turnusy? Te informacje możecie znaleźć pod linkiem (https://oskgruszfeld.pl/wczasy-z-prawem-jazdy).
Masz pytania? Łap za telefon i zadzwoń do nas! Pracownicy Ośrodka Szkolenia Kierowców Gruszfeld zawsze chętnie pomogą!

2. Czy warto zapisać się na wczasy z prawem jazdy?

Jak najbardziej! Życie w dzisiejszych czasach jest bardzo intensywne, a wolnego czasu niestety bywa mało. Oferta wczasów z prawem jazdy w OSK Gruszfeld jest skierowana do osób, którym zależy na tym, aby kurs odbyć nie tylko szybko, ale również efektywnie. Dwutygodniowe kursy, to kompleksowa usługa. To my dbamy o Wasze zakwaterowanie oraz wyżywienie. Instruktorzy w OSK Gruszfeld zawsze starają się dopasować do wymagań naszych kursantów. Jesteście zabierani ze wskazanego przez Was miejsca na terenie miasta, a także decydujecie gdzie chcecie zakończyć zajęcia. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań aby Wasz pobyt w Łomży przebiegł bez zbędnego stresu i zadba o to, abyście miło wspominali OSK Gruszfeld jeszcze przez wiele lat. Opinie na temat naszej firmy znajdziecie niemal na każdej branżowej stronie oraz Google. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, ponieważ jest to nasza wizytówka, a Wasza gwarancja drogi do sukcesu!

3. Jakie są zalety szybkiego kursu w OSK Gruszfeld?

Oto dlaczego warto przyjechać do Łomży na szybki kurs w OSK Gruszfeld:
1. Czas – to właśnie tę najcenniejszą rzecz oszczędzacie. Kursy trwają średnio ok. 2 miesięcy, natomiast u nas trwa on tylko 14 dni.
2. Spokój – to OSK Gruszfeld zadba o wszystkie sprawy związane z Waszym pobytem w Łomży, takie jak hotel czy wyżywienie.
3. Gwarancja – nasza kadra to wykwalifikowani pasjonaci tej branży, dla których Wasz sukces oraz komfort są rzeczami nadrzędnymi.
4. Miasto – Łomża jest miastem przyjaznym kierowcom. Drogi tutaj są świetnie oznakowane, a kierowcy bardzo kulturalni. Warto wspomnieć, że nie ma tutaj tramwajów.
5. Flota – pojazdy w OSK Gruszfeld są bardzo zadbane pod każdym kątem i co ważne identyczne jak te używane w WORD Łomża. Dysponujemy również dwoma nowymi pojazdami z automatyczną skrzynią biegów takimi jak Kia Picanto oraz Suzuki Swift. Oba samochody są wyposażone w kamerę cofania i podstawiane przez nas na egzaminy państwowe dla osób, które odbywały kurs na pojeździe z automatyczną skrzynią biegów.
6. Nowe znajomości – wiele osób podczas pobytu w Łomży zawiązało wartościowe relacje na lata.
7. Miło spędzony czas – Łomża jest pełna pięknych miejsc. Możecie znaleźć tu bardzo dużo zabytków, rozrywek jak i również terenów dla osób, które kochają ciszę i naturę.
Mamy nadzieje, że rozwialiśmy tym artykułem wiele wątpliwości, które są absolutnie normalne przed tak dużym krokiem jakim jest zapisanie się na kurs prawa jazdy. Tysiące osób osiągnęło sukces z OSK Gruszfeld! Chcesz być kolejną? Nie czekaj i zapisz się na nasz kurs jak najszybciej, ponieważ ilość miejsc na turnusach jest ograniczona!
Do zobaczenia!
OSK Gruszfeld