+48 86 215 25 63 biuro@oskgruszfeld.pl

Wszystko co musisz wiedzieć o wczasach z prawem jazdy

Czym są wczasy z prawem jazdy? Otóż jest to kompleksowa usługa, której głównym celem jest odbycie kursu na prawo jazdy w dwa tygodnie. Dlaczego jest ona kompleksowa? Ponieważ OSK Gruszfeld dba o cały pobyt kursanta podczas ekspresowego kursu w Łomży i organizuje takie rzeczy jak:
• szybki kurs na prawo jazdy,
• nocleg,
• wyżywienie,
• pomoc w dostarczeniu niezbędnej dokumentacji wymaganej do egzaminu na prawo jazdy,
• pomoc przy zapisie na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży,
• pomoc przy wszelkich problemach napotkanych podczas wczasów z prawem jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Gruszfeld.
Turnusy odbywają się co dwa tygodnie przez cały rok, a harmonogram jest dostępny na stronie www.oskgruszfeld.pl w zakładce „wczasy z prawej jazdy”, na samym dole.
Kurs ekspresowy, który odbywacie Państwo w naszym Ośrodku, przebiega identycznie jak w każdej innej tego typu firmie, a jedyną różnicą jest czas, który wynosi jedynie dwa tygodnie, co jest niesamowitym udogodnieniem dla osób zabieganych, którym ciężko znaleźć czas, aby odbywać kurs w normalnym tempie. W OSK Gruszfeld zajęcia teoretyczne oraz praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, której część posiada również wyższe wykształcenie pedagogiczne, co jest ogromną zaletą w kontekście pracy instruktora nauki jazdy oraz wykładowcy.
Ośrodek Szkolenia Kierowców Gruszfeld z siedzibą w Łomży jest firmą o ogromnym doświadczeniu i istnieje na rynku od 20 lat. Aby zapisać się na wczasy z prawem jazdy w OSK Gruszfeld, możemy wybrać drogę mailową, jak i również telefoniczną. Aby skontaktować się z naszym OSK, na naszej stronie www.oskgruszfeld.pl należy wybrać zakładkę kontakt. W przypadku jakichkolwiek pytań pracownicy naszego biura służą radą oraz pomocą. Instruktorzy od momentu przyjazdu, aż do samego końca dbają o to, aby każdy kursant wyjechał z Łomży w pełni zadowolony.
Podczas kursu odbywają Państwo 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych, gdzie zdobędziecie wiedzę i umiejętności potrzebne nie tylko do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie państwowym, ale również fundamenty niezbędne do zostania w przyszłości dobrym kierowcą?
Dlaczego warto zdawać egzamin w Łomży:
• bardzo wysoka zdawalność
• bardzo wysoka kultura kierowców na drogach,
• doskonale oznakowane miasto,
• bardzo dobry stan dróg,
• możliwość ćwiczeń na niemal każdym rodzaju skrzyżowania,
• brak tramwajów.
Jak podaje Onet.pl „w raporcie NIK przytoczono dane z badania egzaminów praktycznych na prawo jazdy kategorii A i B w latach 2016-2022. Inspektorzy wskazali, że szkoły jazdy z Łomży są wyjątkiem specjalizującym się w kształceniu osób, które mieszkają bardzo daleko od tego miasta – w powiatach oddalonych o ponad 100 km. OSK z Łomży mają aż 46 proc. takich kursantów”.

Dlaczego my? W Ośrodku Szkolenia Kierowców Gruszfeld w Łomży, czekają na Was, nowe zadbane pojazdy identyczne jak te używane na egzaminach państwowych (Kia Rio), a także dwa pojazdy z automatyczną skrzynią biegów, wyposażone w kamery cofania (Kia Picanto i Suzuki Swift), które są podstawiane na egzaminy państwowe. Parafrazując – odbywając kurs pojazdem z automatyczną skrzynią biegów, zdajemy tym samochodem, którym uczyliśmy się jeździć. Do dyspozycji naszych kursantów jest również świetnie wyposażona sala wykładowa, a nasi wykładowcy pracują na zaawansowanych programach interaktywnych, a to wszystko aby zmaksymalizować efektywność prowadzonych przez nas kursów. OSK Gruszfeld, kwateruje w hotelach, które zlokalizowane są w centrum miasta, w związku z tym nie będą Państwo musieli organizować sobie transportu, lub iść na długą pieszą wycieczkę, aby dotrzeć do naszego biura, lub ciekawych miejsc w mieście. Ostatnią rzeczą, o której warto wspomnieć jest atmosfera. Podczas kursu możecie spędzić niezapomniany czas, a także poznać w wiele ciekawych osób.
Zależy Ci na swoim sukcesie? Nam również! Wejdź na naszą stronę www.oskgruszfeld.pl i zapisz się na kurs już dziś!